Cennik

Zapoznaj się z cenami popularnych usług detailingowych w DiamondCar Zabrze

Bardziej szczegółowy cennik znajduje się poniżej. Serdecznie zapraszamy!

Detailing wnętrza

od 200
 • Detailing wnętrza - od 200 zł - Pakiet zawiera odkurzanie kabina + bagażnik, mycie szyb, czyszczenie drzwi, pędzelkowanie szczelin, perfumowanie
 • Pakiet prania tapicerek od 300zł - usługi prania tapicerki materiałowej lub czyszczenie i imprengacje tapicerki skórzanej - w cenie również podstawowy detailing wnętrza
 • Pełny detailing wnętrza od 900 zł - Długotrwałe utrzymanie czystości i komfortu. Pakiet składa się z 13 dopasowanych usług czyszczenia wnętrza. Od Prania tapicerek po ozonowanie

Polerowanie lakieru

od 500
 • Nabłyszczenie / odświeżenie lakieru - wycinamy 30-50% zarysowań od 500 - 700 zł
 • Jednoetapowa korekta lakieru - wycinamy do 80% zarysowań. 800 - 1000 zł
 • Dwuetapowa korekta lakieru - wycinamy do 95% zarysowań. 1300 - 1700 zł
 • Ceny polerowania są dobierane według rozmiaru samochodu

Powłoki ceramiczne

od 500
 • Podstawowy pakiet powłok ceramicznych - 12 miesięcy. 500 - 700 zł
 • Medium pakiet powłok ceramicznych 36 miesięcy. Od 2200 - 2600 zł
 • Premium pakiet powłok ceramicznych 60 miesięcy. Od 2600 - 3100 zł
 • Ceny powłok ceramicznych są dobierane według rozmiaru samochodu

W naszym studiu detailingowym często łączymy pakiety usług.
Pranie tapicerek wraz z pełnym myciem detailingowym samochodu, korekta lakieru wraz z aplikacją powłoki ceramicznej lub folii PPF są u nas na porządku dziennym. Dla klientów decydujących się na więcej niż jedną usługę, naliczamy rabaty!

*MAŁE – 3 drzwiowe, hatchback na przykład TOYOTA AYGO, MINI COOPER
*ŚREDNIE – sedan, coupe na przykład AUDI A4, FORD MONDEO, MBW SERIA 3
*DUŻE – kombi na przykład  BMW X5, AUDI A6

Polerowanie - Cena

Przed każdym rodzajem Korekty Lakieru wykonujemy dekontaminacje. 

Mycie detailingowe + przygotowanie karoserii do polerowania.
Usunięcie z powierzchni lakieru wszelkich zanieczyszczeń. Cząsteczek metalicznych (Deironizacja), cząsteczek smoły i asfaltu, żywicy z drzew oraz innych które, osiadają na karoserii.

Wykonujemy również pielęgnacje felg.

 

*MAŁE – 3 drzwiowe, hatchback na przykład TOYOTA AYGO, MINI COOPER
*ŚREDNIE – sedan, coupe na przykład AUDI A4, FORD MONDEO, MBW SERIA 3
*DUŻE – kombi na przykład  BMW X5, AUDI A6

Powłoki ceramiczne - Cena

Aplikacja powłok ochronnych na Twój samochód. Dobierz ofertę pod swoje oczekiwania. W ofercie znajdują się powłoki oferujące ochronę od dwunastu miesięcy do pięciu lat. Posiadamy powłoki ceramiczne, polimerowe i grafenowe. W razie wątpliwości chętnie doradzimy. Polecamy!
Oferujemy również niewidzialne wycieraczki oraz aplikację powłok ochronnych na felgi.

 

*MAŁE – 3 drzwiowe, hatchback na przykład TOYOTA AYGO, MINI COOPER
*ŚREDNIE – sedan, coupe na przykład AUDI A4, FORD MONDEO, MBW SERIA 3
*DUŻE – kombi na przykład  BMW X5, AUDI A6

Detailing wnętrza - Cena

 • Przetarcie wszystkich elementów z tworzyw sztucznych, schowków i zakamarków
 • Dokładne odkurzanie z użyciem ,,tornador gun”
 • Pędzelkowanie ciężkich zabrudzeń, zakamrków, schowkó
 • Dressing na plastiki dobrany w zależności od wykończenia tworzywa Połysk / Satyna / Mat (odżywia, zabezpiecza przed promieniami uv, posiada w sobie cząsteczki ,,odpychające” kurz)
 • Mycie szyb od wewnątrz i zewnątrz
 • Perfumowanie wnętrza
 • Pranie tapicerki materiałowej

   

  *Cena zależna od wielkości pojazdu oraz stanu faktycznego. Przy pełnym detailingu usługa jest wyceniana indywidualnie po wcześniejszych oględzinach pojazdu a podane ceny są cenami orientacyjnymi

Zabezpieczenie folią PPF - Cena

Serdecznie polecamy najczęściej wybieraną usługę w naszym studiu! Coraz więcej właścicieli samochodów zabezpiecza je właśnie foliami PPF. Oferują ochronę przed otarciami, zarysowaniami i wieloma czynnikami, które niszczą lakier. Wielu klientów wybiera właśnie nas ze względu na profesjonalne oklejanie karoserii oraz dzięki eksperckiej wiedzy w zakresie aplikacji i rekomendacji folii PPF. Dobierz pakiet wedle własnych wymagań i oczekiwań, a my sprawimy, że nie zobaczysz żadnej rysy na swoim samochodzie przed długi czas. Polecamy!

 

Przyciemnianie szyb - Cena

Oferujemy profesjonalną usługę przyciemniania szyb, która nie tylko poprawia wygląd Twojego pojazdu, ale także zapewnia liczne korzyści funkcjonalne. Przyciemnianie szyb to doskonały sposób na zwiększenie prywatności wewnątrz samochodu, chroniąc Cię przed niepożądanymi spojrzeniami przechodniów.
W naszym studio detailingowym oferujemy nie tylko usługę przyciemniania szyb, ale również profesjonalne przyciemnianie reflektorów pojazdu. To doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz nadal ulepszać wygląd i styl swojego samochodu.

Przyciemnianie lamp ma wiele zalet zarówno estetycznych, jak i funkcjonalnych. Przede wszystkim dodaje pojazdowi agresywnego i nowoczesnego wyglądu. Dzięki przyciemnionym lampom Twój samochód zyskuje bardziej tajemniczy i dynamiczny charakter, który przyciąga spojrzenia na drodze.

 

*MAŁE – 3 drzwiowe, hatchback na przykład TOYOTA AYGO, MINI COOPER
*ŚREDNIE – sedan, coupe na przykład AUDI A4, FORD MONDEO, MBW SERIA 3
*DUŻE – kombi na przykład  BMW X5, AUDI A6

Mycie ręczne

W naszym studiu detailingowym oferujemy usługę dokładnego i profesjonalnego mycia ręcznego pojazdu.
Mycie ręczne to najwyższa jakość pielęgnacji, która zapewnia Twojemu pojazdowi bezpieczne i kompleksowe czyszczenie.
Nasi doświadczeni specjaliści wykonują mycie ręczne z precyzją i starannością, dbając o każdy detal. Stosujemy wysokiej jakości środki czyszczące, które są bezpieczne dla lakieru i innych powierzchni pojazdu.
Nasza metoda mycia ręcznego zapewnia delikatne usunięcie zabrudzeń, w tym kurzu, błota, owadów i innych zanieczyszczeń, nie pozostawiając rys ani zarysowań.

Idealny prezent dla bliskich

W naszym studio detailingowym oferujemy usługę dokładnego i profesjonalnego mycia ręcznego pojazdu. Mycie ręczne to najwyższa jakość pielęgnacji, która zapewnia Twojemu samochodowi bezpieczne i kompleksowe czyszczenie.Nasi doświadczeni specjaliści wykonują mycie ręczne z precyzją i starannością, dbając o każdy detal. Stosujemy wysokiej jakości środki czyszczące, które są bezpieczne dla lakieru i innych powierzchni pojazdu. Nasza metoda mycia ręcznego zapewnia delikatne usunięcie zabrudzeń, w tym kurzu, błota, owadów i innych zanieczyszczeń, nie pozostawiając rys ani zarysowań.