Kategorie
detailing

Detailingowa pomoc

Pomoc detailingowa dla OSP Gorzów Śląski

Mieliśmy przyjemność brać udział w sporym projekcie zorganizowanym przez topowego producenta powłok ceramicznych ULTRACOAT oraz z zaprzyjaźnionym studiem kosmetyki samochodowej Thunder Car Care. O to jak przebiegał ten szlachetny projekt.

Diamond Car detailing w OSP Gorzów Śląski

Przebieg akcji i działania detailingowe

Z pewnością można stwierdzić, że nie był to zwyczajny projekt ale z na pewno należy zaliczyć go do wyjątkowych. Współpraca z topowym producentem powłok oraz doświadczoną ekipą bardzo ułatwiła planowanie pracy oraz usprawniła wszystkie czynności manualne, które wykonywaliśmy na tym wozie. Zanim zaczęliśmy pracę należało odpowiednio dostosować pojazd. Szybkie mycie z zewnątrz pozwoliło nam dokładnie przyjrzeć się defektom lakieru, które pojawiły się po latach eksplotacji w ciężkich warunkach. Po działaniu w studiu detailingowym DiamondCar byliśmy w stanie szybko zidentyfikować wszystkie defekty i zacząć korektę lakieru. Razem ze zgranym i doświadczonym zespołem wzorowo przygotowaliśmy wóz pod kolejny proces związany z aplikacją powłok ceramicznych. Naszym celem było zapewnienie ochrony lakieru na około 12 miesięcy. Zwarzając na ciężkie warunki pracy oraz narażenie na powrót defektów lakieru podczas codziennego działania nasze czynności z pewnością idealnie pomogą w utrzymaniu wysokiej jakości lakieru i połysku na długi czas.

Diamond Car detailing z Ultracoat w OSP Gorzów Śląski
Diamond Car podczas detailingu w OSP Gorzów Śląski

Powłoki ceramiczne w akcji

Dzięki topowej jakości powłok ceramicznych marki ULTRACOAT, której również używamy na codzień w naszym studiu, mogliśmy z łatwością zacząć proces aplikacji. Z uwagi na wielkość wozu i powierzchni, która miała zostać pokryta powłoką był to bardzo długi proces sukcesywnego pokrywania wszystkich nadających się do tego elementów. Wraz z ekipą pokryliśmy front, boki oraz tył pojazu. Proces aplikacji powłok wymaga pełnego skupienia aby odpowienio pokryć każdy centymetr lakieru. Dzięki idealnemu zgraniu całej ekipy, wóz strażacki został zabezpieczony na 12 miesięcy i na pewno ułatwi to pracę oraz zachowa idealny wygląd i odporność podczas codziennej służby.

Mamy nadzieje że wóz strażacki będzie wzorowo służył całej Ekipie z OSP Gorzów Śląski.
Życzymy firmie Thunder Car Care oraz Ultracoat jeszcze więcej takich szlachetnych akcji w tak zgranym zespole! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do na naszego Facebooka.